Labas rytas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
„VIEŠPATS mano šviesa ir išgelbėjimas,
tad ko turėčiau bijotis?
VIEŠPATS mano gyvenimo tvirtovė,
tad prieš ką turėčiau drebėti?
Nors ir kariuomenė apgultų mane,
mano širdis nebijotų;
nors ir karas man būtų paskelbtas,
net tada pasitikėčiau.
Juk vargo dieną Jis paslėps mane savo pastogėje, suteiks man globą savo palapinėje, užkels mane aukštai ant uolos“.
Psalmyno 27, 1 eil. 3 eil. ir 5 eil.
Dažnai buvau pakliuvęs į sudėtingas situacijas be išeities. Kuomet žvelgdavau į problemas, buvau neramus ir pilnas baimių. Bet nepaisant to, Viešpats mane vis išgelbėdavo, Jis visad mane saugodavo nuo visų blogų vėjų. Jis pastatė mane ant tvirtos, nepajudinamos ir saugios uolos – Jėzaus. Tik taip esu vis dar gyvas. Nes Viešpats mane palaiko. Savų jėgų ir drąsos man kartais neužtenka.
Aleliuja! Viešpats laikosi savo Žodžio ir iš tikrųjų mus saugo
„Pasitikėk VIEŠPAČIU ir būk stiprus! Turėk drąsos ir pasitikėk VIEŠPAČIU!“ (eil.14)
Viešpatie, suteik mums tvirtą širdį, kuri Tavimi visiškai pasitikėtų! Suteik drąsos ir užtikrintumo! Atleisk, kad kartais susvyruojame. Noriu vis labiau ir labiau Tavimi pasikliauti. Tu juk esi toks nuostabus Dievas – gelbėji kiekvienoje situacijoje ir pervedi per visas problemas. Tavo stipriose rankose jaučiamės saugūs.